TOPLINE sink table / 2 bowls, 1000 x 700 mm 839,00 € Izvirna cena je bila: 839,00 €.587,30 €Trenutna cena je: 587,30 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink table / 2 bowls left + drainboard, 1400 x 700 mm 839,00 € Izvirna cena je bila: 839,00 €.587,30 €Trenutna cena je: 587,30 €. brez DDV, plus poštnina


TOPLINE sink table / 2 bowls, 1200 x 700 mm
- 2 Bowls 500x500x300 mm
- vklj. 100 mm zadnji rob in spodnja polica
- za samosestavljanje
- zgornja površina iz visokokakovostnega nerjavečega jekla AISI 304
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1200x700x850 mm
Šifra: 10453
849,00 € Izvirna cena je bila: 849,00 €.594,30 €Trenutna cena je: 594,30 €. brez DDV, plus poštnina
Na voljo za naročilo brez zaloge
Lastnosti in združljivost
Tip modela
- Privijačena konstrukcija
- Zaobljeni vogali
- Idealna delovna višina 850 mm
- visoka nosilnost
- zelo čista izdelava
delovna plošča
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- Working surface made of AISI 304
- 2 skledi
- Bowl size: 500x500x300 mm
- Vogali brušeni in varjeni
Osnova
- Noge mize iz kvadratne cevi 40×40 mm
- Višinsko nastavljive noge
- z spodnjo polico
Dodatne informacije
| Teža | 44,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70,00 × 120,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, samosestavljanje |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | central |
| Število posod | 2 |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Spodnja polica | with |






