TOPLINE sink table / 1 bowl right + drainboard, 1200 x 700 mm 698,00 € Izvirna cena je bila: 698,00 €.488,60 €Trenutna cena je: 488,60 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink table / 2 bowls, 1200 x 700 mm 849,00 € Izvirna cena je bila: 849,00 €.594,30 €Trenutna cena je: 594,30 €. brez DDV, plus poštnina


TOPLINE sink table / 2 bowls, 1000 x 700 mm
- 2 Bowls 400x500x300 mm
- vklj. 100 mm zadnji rob in spodnja polica
- za samosestavljanje
- delovna površina iz visokokakovostnega nerjavečega jekla AISI 304
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1000x700x850 mm
Šifra: 10452
839,00 € Izvirna cena je bila: 839,00 €.587,30 €Trenutna cena je: 587,30 €. brez DDV, plus poštnina
Na voljo za naročilo brez zaloge
Lastnosti in združljivost
Oblikovanje
- Vijačna konstrukcija
- Zaobljeni vogali
- Idealna delovna višina 850 mm
- Visoka nosilnost
- Zelo čista izdelava
Delovna površina
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- Working surface made of AISI 304
- 2 skledi
- Bowl size: 400x500x300 mm
- Vogali brušeni in varjeni
Spodnja polica / osnova
- Noge mize iz kvadratne cevi 40×40 mm
- Višinsko nastavljive noge
- z spodnjo polico
Dodatne informacije
| Teža | 41,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70,00 × 100,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, samosestavljanje |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | central |
| Število posod | 2 |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Spodnja polica | with |







