TOPLINE sink table / 1 bowl left + drainboard, 1200 x 700 mm 698,00 € Izvirna cena je bila: 698,00 €.488,60 €Trenutna cena je: 488,60 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink table / 2 bowls, 1000 x 700 mm 839,00 € Izvirna cena je bila: 839,00 €.587,30 €Trenutna cena je: 587,30 €. brez DDV, plus poštnina


TOPLINE sink table / 1 bowl right + drainboard, 1200 x 700 mm
- 1 Bowl 500x500x300 mm right and drainboard
- vklj. 100 mm zadnji rob in spodnja polica
- za samosestavljanje
- cover made of high-quality stainless steel AISI 304
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1200x700x850 mm
Šifra: 10451
698,00 € Izvirna cena je bila: 698,00 €.488,60 €Trenutna cena je: 488,60 €. brez DDV, plus poštnina
Na voljo za naročilo brez zaloge
Lastnosti in združljivost
Tip modela
- Privijačena konstrukcija
- Zaobljeni vogali
- Idealna delovna višina 850 mm
- visoka nosilnost
- very clean finish
delovna plošča
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- Working surface made of AISI 304
- 1 bowl right & drainboard
- Bowl size: 500x500x300 mm
- Vogali brušeni in varjeni
Podvozje
- Noge mize iz kvadratne cevi 40×40 mm
- Višinsko nastavljive noge
- z spodnjo polico
Dodatne informacije
| Teža | 45,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70,00 × 120,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, samosestavljanje |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | desno |
| Število posod | 1 |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Spodnja polica | with |







