TOPLINE dishwasher sink unit / 2 bowls right with sliding doors, 2000 x 700 mm 1.445,00 € Izvirna cena je bila: 1.445,00 €.1.011,50 €Trenutna cena je: 1.011,50 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink cabinet / 1 bowl left with sliding doors, 1200 x 700 mm 1.019,00 € Izvirna cena je bila: 1.019,00 €.713,30 €Trenutna cena je: 713,30 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink cabinet / 1 bowl left with sliding doors, 1200 x 600 mm
- 1 Bowl left 500x400x250 mm
- incl. 100 mm rear backsplash & sliding doors
- dostavljeno popolnoma sestavljeno
- zgornja površina iz visokokakovostnega nerjavečega jekla AISI 304
- dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1200x600x850 mm
Šifra: 10806
979,00 € Izvirna cena je bila: 979,00 €.685,30 €Trenutna cena je: 685,30 €. brez DDV, plus poštnina
Na voljo za naročilo brez zaloge
Lastnosti in združljivost
Oblikovanje
- vijačna konstrukcija
- zaobljeni vogali
- idealna delovna višina 850 mm
- visokokakovostna izdelava
Delovna površina
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- delovna površina iz AISI 304
- bowl size: 500x400x250 mm
- vogali brušeni in varjeni
Osnova
- višinsko nastavljive okrogle noge
- z 2 drsnima vratoma
Dodatne informacije
| Teža | 57,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60,00 × 120,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, popolnoma sestavljeno |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | levo |
| Število posod | 1 |
| Vrsta vrat | drsna vrata |
| Material | nerjaveče jeklo |







