TOPLINE stenska omarica / 2 drsna vrata, 1500 x 400 mm 555,00 € Izvirna cena je bila: 555,00 €.388,50 €Trenutna cena je: 388,50 €. brez DDV, plus poštnina
Hladilnik za pijače 290 litrov z osvetljenim vrhom "črn", 600 x 570 mm 649,00 € Izvirna cena je bila: 649,00 €.454,30 €Trenutna cena je: 454,30 €. brez DDV, plus poštnina



Hladilnik za pijače 290 litrov “črn”, 600 x 570 mm
- 1 steklena vrata
- Temperaturno območje: +2 do +8°C
- z LED osvetlitvijo
- digitalni termostat
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 600x572x1640 mm
Šifra: 10525
599,00 € Izvirna cena je bila: 599,00 €.419,30 €Trenutna cena je: 419,30 €. brez DDV, plus poštnina
Na zalogi .
Lastnosti in združljivost
Oblikovanje
- 1 steklena vrata
- zunaj črn & znotraj bel
- Temperaturno območje: +2 do +8°C
- digitalni termostat
- hlajenje s prisilnim zrakom
- LED notranja osvetlitev
- samozapiralna vrata z dvojnim steklom
- zaklenljivo
- zunanjost iz prašno lakiranega nerjavečega jekla
- enostavno čistljive tesnila vrat za vtič
- z 2 nogama & 2 kolesoma
- zaobljeni notranji vogali za enostavno čiščenje
- Raven hrupa: 65-70 dB
Obseg dobave
- 4x police prevlečene z rilsanom / ŠxG: 510×383 mm
Informacije o hladilni zmogljivosti
- Temperaturno območje: +2 do +8°C
- maks. temperatura okolice: +25°C
- Hladilno sredstvo: R600a
- Klimatski razred: 3
- Bruto prostornina: 289 litrov
Dodatne informacije
| Teža | 62,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57,00 × 60,00 × 164,00 cm |
| Barva | črna |
| Povezava | električni 230V, pripravljeno za priklop |
| Vrsta hlajenja | ventilirano hlajenje |
| Tečaj vrat | desno |
| Vrsta vrat | steklena vrata |
| Energetski razred | E |
| Vrsta namestitve | samostoječ |
| Osvetlitev | LED notranja osvetlitev |
| Zaklenljivo | Da |
| Material | steklo, prašno lakirano nerjaveče jeklo |
| Hladilno sredstvo | R600a |







