TOPLINE sink table / 1 bowl on the right + drainboard, 1000 x 700 mm 659,00 € Izvirna cena je bila: 659,00 €.461,30 €Trenutna cena je: 461,30 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink table / 1 bowl right + drainboard, 1200 x 700 mm 698,00 € Izvirna cena je bila: 698,00 €.488,60 €Trenutna cena je: 488,60 €. brez DDV, plus poštnina
TOPLINE sink table / 1 bowl left + drainboard, 1200 x 700 mm
- 1 Bowl 500x500x300 mm left and drainboard
- vklj. 100 mm zadnji rob in spodnja polica
- za samosestavljanje
- zgornja površina iz visokokakovostnega nerjavečega jekla AISI 304
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1200x700x850 mm
Šifra: 10450
698,00 € Izvirna cena je bila: 698,00 €.488,60 €Trenutna cena je: 488,60 €. brez DDV, plus poštnina
Na zalogi .
Lastnosti in združljivost
Tip modela
- Privijačena konstrukcija
- Zaobljeni vogali
- Idealna delovna višina 850 mm
- High load-bearing capacity
- Zelo čista izdelava
delovna plošča
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- Delovna površina iz AISI 304
- 1 korito levo in odcejalna površina
- Bowl size: 500x500x300 mm
- Vogali brušeni in varjeni
Osnova
- Noge mize iz kvadratne cevi 40×40 mm
- Višinsko nastavljive noge
- z spodnjo polico
Dodatne informacije
| Teža | 45,00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70,00 × 120,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, samosestavljanje |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | levo |
| Število posod | 1 |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Spodnja polica | with |






