Pomivalna miza / 1 posoda, 600 x 600 mm 249,00 € Izvirna cena je bila: 249,00 €.174,30 €Trenutna cena je: 174,30 €. brez DDV, plus poštnina
Pomivalna miza / 1 posoda, 600 x 700 mm 289,00 € Izvirna cena je bila: 289,00 €.202,30 €Trenutna cena je: 202,30 €. brez DDV, plus poštnina




Miza z umivalnikom / 1 korito levo z odcejalnikom, 1000 x 600 mm
- 1 Bowl 400x400x250 mm on the left and drainboard
- vklj. 100 mm zadnji rob in spodnja polica
- Za samostojno montažo
- Dimenzije izdelka (ŠxGxV): 1000x600x850 mm
Šifra: 10059
298,00 € Izvirna cena je bila: 298,00 €.208,60 €Trenutna cena je: 208,60 €. brez DDV, plus poštnina
Na voljo za naročilo brez zaloge
Lastnosti in združljivost
Tip modela
- Privijačena konstrukcija
- Zaobljeni vogali
- Idealna delovna višina 850 mm
- Visoka nosilnost
- približno 150 – 200 kg
Delovna površina
- z 100 mm robom
- 40 mm delovna površina
- 1 korito levo in odcejalna površina
- Velikost posode: 400x400x250 mm
- Vogali brušeni in varjeni
Spodnja polica
- Noge mize iz kvadratne cevi 40×40 mm
- Višinsko nastavljive noge
- z spodnjo polico
Dodatne informacije
| Teža | 18,20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60,00 × 100,00 × 85,00 cm |
| Sestavljanje | privijačeno, samosestavljanje |
| zadnja stena | 100 mm |
| Položaj posode | levo |
| Število posod | 1 |
| Material | nerjaveče jeklo |
| Spodnja polica | with |






